23 Eylül 2015 Çarşamba


ZAMAN.........

        Neredeyse 3 yıl olmuş blogu kendi haline bırakalı .Vakitsizlik o bu derken ev sahibeliğinde dibe vurmuşum ayoll !! bu ne hal böyle.Kendime kızdığımdan değil ama ne kolay 3 yıl demek .O üç yıla neler sığmadı ki küçük kızım ve oğlum 3 yaş büyüdü.ben bir yüksekokul bitirdim hali hazırda lisans tamamlamaya çalışıyorum ,evimizi taşıdık sonra vaz geçtik geri taşındık J (yeryüzünde varmı böyle çılgın bir çift )Bazen bahar rüzgarına bırakırız kendimizi yengeçler sevmez belki böyle değişimleri ama iki yengeç bir olunca yengeç yengeçlikten çıkıyor .Sudan çıkmış  yengeç  halleri bunlar mantıklı değil yan yan yolumuzu anca buluyoruz.


    Dört ve dokuz yaşlarında çocukları olan anneler halimdan anlar  ‘’İyi sen kendini kaybetmemişin,kaybettiğin blog olsun ‘’ sözlerini duyar gibiyim J saolun canlar ama pek iki çocuk az vakit meselesi değil di ama yine buradan terki diyar eylemez isem inşallah anlatırım yeri geldikçe.

   Neyse üç yılda neler değişti neler ama gerçekten hiç değişmeyen şey uyku sevmeyen ben yine gecelerin körüne kadar ya kitap ,ya ders,ya işleme ,ya tezhip,ya etamin ,ya dikiş kendime meşkul etme hallerim aynı parlak ışık saçan hali ile duruyorJ Ben deniz zaten koca koca gözlere sahip iken gecenin ilerleyen saatlerinde uyumiciiiiim! İnadı ile onları dahada pörtlek yapmak yolunda eminn adımlarla ilerliyorum .

      Konuya dönecek olursak zaman kendi içinde zor geçerken ,dışardan bakıncada öyle böyle akıp gitmiş .Hükmümüz geçmediğine göre ona en iyisi ayak uydurmak bakalım zaman ne göstericekJ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder